Fotowoltaika

Co możemy dla ciebie zrobić

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych dla domu i biznesu. Zapewniamy pełne doradztwo w doborze odpowiedniego osprzętu oraz dobranie odpowiedniej mocy do zapotrzebowania gwarantując przy tym właściwe działanie instalacji. Montaż wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu z zachowaniem wszystkich standardów. Posiadamy w dostępności pełną game komponentów w konkurencyjnych cenach gdzie każdy klient znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

Serwis

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również profesjonalną usługę serwisową obejmującą wszystkie rodzaje instalacji.

Gwarantujemy

• reakcja na awarie maksymalnie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia,
•naprawa (bez części zamiennych) – natychmiastowa,
•naprawa/wymiana części – 24 godziny po dostarczeniu materiałów.

WYCENA

Wykonamy dla Państwa wiarygodną wycenę planowanej inwestycji bez zobowiązań oraz ukrytych opłat.  Kompleksowa wycena obejmuje audyt, wizje lokalną, kosztorys inwestycji oraz projekt.

Nie damy pobić naszej oferty.
Jeśli dostałeś tańszą ofertę – to prześlij ją nam.
My spróbujemy ją przebić.

Instalacje fotowoltaiczne

to najszybciej rozwijające się odnawialne źródło energii które bazuje na pozyskiwaniu energii z promieni słonecznych. 

Nacisk na zmniejszenie produkcji CO2 na świecie zmusza administrację rządową do stwarzania przyjaznej polityki umożliwiającą jak największe upowszechnienie instalacji odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu montaż instalacji nie wymaga żadnych pozwoleń, co więcej można uzyskać znaczne dofinansowania na montaż instalacji fotowoltaicznej.

Systemy fotowoltaiczne to znane rozwiązanie które mimo swojej powszechności niesie za sobą wiele nieprawdziwych informacji. Jednym z głównych negatywnych argumentów powtarzającym się w opinii publicznej jest mała ilość słońca na terenie Polski. Zarzut ten jest zgoła nieprawdziwy na co dowodem może być nasz zachodni sąsiad czyli Niemcy które są potentatem w branży fotowoltaiki. Niemcy leżą na tej samej szerokości geograficznej co Polska oznacza to zbliżony udział słońca w skali roku jak i w Niemczech gdzie instalacje fotowoltaiczne są jedną z podstawowych instalacji montowanych w nowym budownictwie.

Fotowoltaika - jak to działa ?

Panele fotowoltaiczne zrobione są z ogniw krzemowych, które produkują prąd z  promieni słonecznych. Instalacja fotowoltaiczna charakteryzuje się brakiem emisji zanieczyszczeń przy produkcji energii co przekłada się na w pełni ekologiczną instalację.

 W panelach słonecznych znajdują się ogniwa fotowoltaiczne pod wpływem paneli słonecznych dochodzi w nich do efektu fotowoltaicznego, z którego powstaje prąd stały. Kolejno prąd stały trafia do falownika gdzie przekształcany jest w prąd przemienny, czyli prąd który na co dzień wykorzystujemy. Instalacja jest tak skonstruowana aby prąd wyprodukowany przez system solarny zużywany był w pierwszej kolejności. Wyprodukowana nadwyżka kierowana jest do sieci elektro-energetycznej gdzie jest magazynowana a w razie zapotrzebowania możemy ją zużyć bądź dostać upust rozliczeniowy. Jeśli twoje zużycie jest większe niż wyprodukowany zasób wtedy niedobór zostanie uzupełniony z sieci.

Dofinansowanie ,,Mój Prąd 5.0

Warto skorzystać z dofinansowania rządowego z programu ,,Mój prąd 5.0” które refunduje max 50 % poniesionych kosztów, nie mniej niż 6 tys. zł. Nasza kompleksowa usługa obejmuje również pomoc w załatwieniu dotacji na wykonaną inwestycję.

Instalacja fotowoltaiczna to odczuwalne korzyści

Decydując się na nowoczesne rozwiązania oczekujemy szeregu korzyści płynących z wykonanej inwestycji.
Instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie które niesie za sobą szereg pozytywnych korzyści.

Oszczędności

Instalacja fotowoltaiczna gwarantuje obniżenie rachunków za prąd nawet o 90 % co staje się odczuwalne każdego miesiąca.

Ekologia

kluczową zaletą która niesie za sobą fotowoltaika jest czynnik ekologiczny. Instalacja paneli słonecznych charakteryzuje się zerową emisją zanieczyszczeń przy eksploatacji.

Niezależność

instalacja paneli słonecznych gwarantuje bezpieczeństwo energetyczne i pozwala na uniezależnię się od jednego dostawcy energii.

Bezobsługowość

system fotowoltaiczny jeśli jest poprawnie zamontowany nie wymaga żadnej ingerencji przy codziennej eksploatacji. Ponad to jej żywotność sięga 30 lat.