CHIGO Panel 138A Silver Steel

Klimatyzator o nowoczesnym wzornictwie. Idealnie pasuje do nowoczesnego wnętrza. Front wykończony jest szczotkowanym aluminium. Cicha praca i wysoka wydajność to jego główne atuty. Posiada szereg funkcji poprawiających komfort użytkowania. Najczęściej stosowany w domach, mieszkaniach  i apartamentach.  

Nowoczesna konstrukcja panela naściennego i zastosowanie licznych filtrów powietrza (z witaminą C, katalityczny, przeciw-pyłowy), a także wyjątkowa funkcjonalność, pozwalają na użytkowanie klimatyzatora zarówno w domowym zaciszu, jak i w specjalistycznych obiektach, takich jak apteki, sklepy, magazyny z żywnością czy budynki służby zdrowia. Panel 138 Silver Steel wyposażono dodatkowo w jonizator cząsteczek, który usuwa przykre zapachy z powietrza, kurz oraz dym. Model ten posiada również funkcję Follow Me, która umożliwia pomiar temperatury w pomieszczeniu za pomocą czujnika znajdującego się w pilocie, co pozwala na automatyczne dostosowanie pracy klimatyzatora do zmieniających się warunków otoczenia.
 Chigo  Panel 138 Silver Steel także wyposażono w funkcję grzania i osuszania powietrza oraz w inne przydatne opcje standardowe, takie jak auto-czyszczenie, auto-restart, regulację timera, funkcję turbo, inteligentne odszranianie czy sterowany zdalnie nawiew 3D i zabezpieczenie przed nawiewaniem zimnego powietrza w trybie grzania. Na w pełni ekonomiczne użytkowanie klimatyzatora pozwala jego wysoka energooszczędność gwarantowana przez silnik DC oraz tryb snu i stan czuwania (pobór energii równy 0,5 W). A dla ceniących wygodę, w opcji dodatkowej dostępne jest sterowanie Wi-Fi, które umożliwia zarządzanie pracą urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej. W ofercie Chigo znajdują się 4 modele Paneli 138 Silver Steel różniące się między sobą mocą, co pozwala na idealne dostosowanie klimatyzatora do indywidualnych potrzeb.
Komplet Wydajność [kW] chłodzenie/grzanie
CS-25V3G-1C138A 2.6/2.8
CS-35V3G-1C138A 3.6/3.8
CS-51V3G-1B138A 5.3/5.4

 

©LEXI-BUD 2020
Designed by 
Virtual Group
Polityka prywatności

Adres:
54-204 Wrocław, ul. Legnicka 52a
woj. dolnośląskie
NIP: 8943129154